26
sep
Schooljaar 2020-2021

juli 2020

wk
dag
evenement
opmerkingen
31
ma 27 jul
Zomervakantie
di 28 jul
Zomervakantie
wo 29 jul
Zomervakantie
do 30 jul
Zomervakantie
vr 31 jul
Zomervakantie

augustus 2020

wk
dag
evenement
opmerkingen
32
ma 3 aug
Zomervakantie
di 4 aug
Zomervakantie
wo 5 aug
Zomervakantie
do 6 aug
Zomervakantie
vr 7 aug
Zomervakantie
33
ma 10 aug
Zomervakantie
di 11 aug
Zomervakantie
wo 12 aug
Zomervakantie
do 13 aug
Zomervakantie
vr 14 aug
Zomervakantie
34
ma 17 aug
Eerste schooldag
Geen schoolzwemmen
di 18 aug
Controle hoofdluis
van 09:00 uur tot 10:00 uur.
35
ma 24 aug
Startgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
schoolzwemmen
Vandaag start het schoolzwemmen...lees meer
di 25 aug
Startgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur....lees meer
wo 26 aug
Startgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
do 27 aug
Startgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
vr 28 aug
Startgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
36
ma 31 aug
Kunstproject " Afrikaanse percussie & dans"
van 10:00 uur tot 11:00 uur....lees meer
Kunstproject " Afrikaanse percussie & dans"
van 11:00 uur tot 12:00 uur....lees meer
schoolzwemmen
Kunstproject Afrikaanse percussie & dans
van 12:15 uur tot 13:15 uur....lees meer
Kunstproject Afrikaanse percussie en dans
van 13:15 uur tot 14:15 uur....lees meer

september 2020

wk
dag
evenement
opmerkingen
36
di 1 sep
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
37
ma 7 sep
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
schoolzwemmen
di 8 sep
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
38
ma 14 sep
schoolzwemmen
Cito toetsen
Groep 4 t/m groep 8 maken de...lees meer
di 15 sep
Kunstproject " De vuilnismannen"
van 09:15 uur tot 10:00 uur. De...lees meer
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
Kunstproject " De vuilnismannen"
van 11:00 uur tot 11:45 uur....lees meer
Cito toetsen
Groep 4 t/m 8 leerlingen maken...lees meer
wo 16 sep
Cito toetsen
de leerlingen van groep 4 t/m...lees meer
do 17 sep
Cito toetsen
De leerlingen van groep 4 t/m...lees meer
vr 18 sep
Kunstproject " Afvalmuziek"
van 09:00 uur tot 10:30 uur....lees meer
Kunstproject " Afvalmuziek"
van 11:00 uur tot 12:30 uur....lees meer
Cito toetsen
De leerlingen van groep 4 t/m...lees meer
39
ma 21 sep
Studiedag
Alle leerlingen zijn vrij.
di 22 sep
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
Cito toetsen
De leerlingen van groep 4 t/m...lees meer
wo 23 sep
Schoolreis Duinrell
De gehele school gaat vandaag op...lees meer
do 24 sep
Cito toetsen
De leerlingen van groep 4 t/m...lees meer
vr 25 sep
Cito toetsen
De leerlingen van groep 4 t/m...lees meer
40
ma 28 sep
schoolzwemmen/gekleed
Ontdek de herfst groep 5-6
van 10:00 uur tot 11:30 uur.
Cito toetsen
De leerlingen van groep 4 t/m...lees meer
di 29 sep
Talentklas (afsluiting)
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
MR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
Cito toetsen
De leerlingen van groep 4 t/m...lees meer
wo 30 sep
start Kinderboekenweek
Voorlichting Bureau Halt groep 8B
van 09:00 uur tot 10:00 uur....lees meer
Voorlichting bureau Halt groep 8A
van 10:00 uur tot 11:00 uur....lees meer
Cito toetsen
De leerlingen van groep 4 t/m...lees meer

oktober 2020

wk
dag
evenement
opmerkingen
41
ma 5 okt
Dag van de leraar
schoolzwemmen
di 6 okt
Kabouterpad groep 2-3
van 09:00 uur tot 10:00 uur.
wo 7 okt
Bliksemstage groep 8B
Groep 8B gaat vandaag op...lees meer
Schrijver in de klas
Vandaag komt er een schrijver in...lees meer
vr 9 okt
Insectenhotel maken Jeugdland groep 8B
van 10:00 uur tot 11:30 uur.
Bliksemstage groep 8A
Vandaag gaat groep 8A op...lees meer
42
ma 12 okt
Herfstvakantie
di 13 okt
Herfstvakantie
wo 14 okt
Herfstvakantie
do 15 okt
Herfstvakantie
vr 16 okt
Herfstvakantie
43
ma 19 okt
Controle hoofdluis
van 09:00 uur tot 10:00 uur.
schoolzwemmen
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer
di 20 okt
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer
wo 21 okt
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer
do 22 okt
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer
vr 23 okt
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer
44
ma 26 okt
Kunstproject Flamingo dans groep 6-7
van 10:00 uur tot 11:00 uur....lees meer
schoolzwemmen
Kunstproject Flamingo dans groep 7
van 11:00 uur tot 12:00 uur....lees meer
Kunstproject Flamingo dans groep 8B
van 12:15 uur tot 13:15 uur....lees meer
Kunstproject flamingo dans groep 8A
van 13:15 uur tot 14:15 uur....lees meer
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer
di 27 okt
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer
wo 28 okt
WildeExperience Haarlemmermeerse bos gr 5-6
van 12:00 uur tot 14:15 uur.
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer
do 29 okt
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer
vr 30 okt
OPP gesprekken
De OPP gesprekken worden gevoerd...lees meer

november 2020

wk
dag
evenement
opmerkingen
45
ma 2 nov
schoolzwemmen
di 3 nov
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
vr 6 nov
Nationaal schoolontbijt
46
ma 9 nov
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
schoolzwemmen Kijkdag
Vandaag mogen alle...lees meer
di 10 nov
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
wo 11 nov
Sint Maarten
47
ma 16 nov
schoolzwemmen/proefzwemmen
di 17 nov
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
wo 18 nov
Ontruimingsoefening (gepland)
vr 20 nov
Voorlichting bureau Halt groep 8A
van 08:45 uur tot 09:45 uur....lees meer
Voorlichting bureau Halt groep 8B
van 09:45 uur tot 10:45 uur....lees meer
Voorlichting bureau Halt groep 7
van 11:15 uur tot 12:15 uur....lees meer
48
ma 23 nov
schoolzwemmen / afzwemmen
di 24 nov
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
do 26 nov
MR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
vr 27 nov
Techniekproefjes Jeugdland groep 7
van 10:00 uur tot 11:30 uur.
49
ma 30 nov
schoolzwemmen

december 2020

wk
dag
evenement
opmerkingen
49
di 1 dec
Talentklas (afsluiting)
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
vr 4 dec
Sinterklaas
50
ma 7 dec
schoolzwemmen
wo 9 dec
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
51
ma 14 dec
schoolzwemmen
do 17 dec
Kerstviering
52
ma 21 dec
Kerstvakantie
di 22 dec
Kerstvakantie
wo 23 dec
Kerstvakantie
do 24 dec
Kerstvakantie
vr 25 dec
Kerstvakantie
53
ma 28 dec
Kerstvakantie
di 29 dec
Kerstvakantie
wo 30 dec
Kerstvakantie
do 31 dec
Kerstvakantie

januari 2021

wk
dag
evenement
opmerkingen
53
vr 1 jan
Kerstvakantie
01
ma 4 jan
Studiedag
Alle leerlingen zijn vrij
di 5 jan
Controle hoofdluis
van 09:00 uur tot 10:00 uur.
02
ma 11 jan
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
schoolzwemmen
di 12 jan
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
03
ma 18 jan
schoolzwemmen
di 19 jan
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
04
ma 25 jan
schoolzwemmen/gekleed
di 26 jan
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.

februari 2021

wk
dag
evenement
opmerkingen
05
ma 1 feb
schoolzwemmen
di 2 feb
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
MR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
06
ma 8 feb
schoolzwemmen
di 9 feb
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
wo 10 feb
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
07
ma 15 feb
Middengesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
schoolzwemmen
di 16 feb
Talentklas (afsluiting)
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
Middengesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
wo 17 feb
Middengesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
do 18 feb
Middengesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
vr 19 feb
Middengesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
08
ma 22 feb
Voorjaarsvakantie
di 23 feb
Voorjaarsvakantie
wo 24 feb
Voorjaarsvakantie
do 25 feb
Voorjaarsvakantie
vr 26 feb
Voorjaarsvakantie

maart 2021

wk
dag
evenement
opmerkingen
09
ma 1 mrt
Controle hoofdluis
van 09:00 uur tot 10:00 uur.
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
schoolzwemmen/kijkdag
Vandaag mogen onze...lees meer
10
ma 8 mrt
schoolzwemmen/proefzwemmen
di 9 mrt
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
Jonge dieren groep 2-3
van 09:15 uur tot 10:45 uur.
vr 12 mrt
Techniekproefjes jeugdland gr 3-4
van 10:00 uur tot 11:30 uur.
11
ma 15 mrt
schoolzwemmen/afzwemmen
di 16 mrt
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
12
ma 22 mrt
schoolzwemmen
di 23 mrt
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
Excursie waterzuivering Rijnland groep 8A
van 10:00 uur tot 11:30 uur.
13
ma 29 mrt
schoolzwemmen
di 30 mrt
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.

april 2021

wk
dag
evenement
opmerkingen
13
vr 2 apr
Goede Vrijdag
Alle leerlingen zijn vrij
14
ma 5 apr
Tweede Paasdag
Leerlingen en personeel vrij
di 6 apr
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
15
ma 12 apr
schoolzwemmen
di 13 apr
Talentklas (afsluiting)
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
wo 14 apr
Huttenbouw Jeugdland groep 6-7
van 10:00 uur tot 11:30 uur.
do 15 apr
MR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
vr 16 apr
Slootjesles Jeugdland groep 8A
van 10:00 uur tot 11:30 uur.
16
ma 19 apr
schoolzwemmen
di 20 apr
WildeExperience Haarlemmermeerse bos gr 3-4
van 09:00 uur tot 11:30 uur.
vr 23 apr
Koningsspelen
17
ma 26 apr
Meivakantie
di 27 apr
Meivakantie
wo 28 apr
Meivakantie
do 29 apr
Meivakantie
vr 30 apr
Meivakantie

mei 2021

wk
dag
evenement
opmerkingen
18
ma 3 mei
Meivakantie
di 4 mei
Meivakantie
wo 5 mei
Meivakantie
do 6 mei
Meivakantie
vr 7 mei
Meivakantie
zo 9 mei
Moederdag
19
ma 10 mei
Controle hoofdluis
van 09:00 uur tot 10:00 uur.
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
schoolzwemmen
do 13 mei
Hemelvaart
Leerlingen en personeel vrij
vr 14 mei
Extra vrije dag leerlingen
Alle leerlingen zijn vrij
20
ma 17 mei
schoolzwemmen/gekleed
di 18 mei
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
Ontdek de lente groep 5
van 13:15 uur tot 14:15 uur.
wo 19 mei
De Kruidentuin groep 8A
van 09:30 uur tot 11:00 uur.
21
ma 24 mei
Tweede Pinksterdag
Leerlingen en personeel vrij
di 25 mei
Studiedag
Alle leerlingen zijn vrij....lees meer
22
ma 31 mei
schoolzwemmen

juni 2021

wk
dag
evenement
opmerkingen
22
di 1 jun
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
23
ma 7 jun
Eindgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
schoolzwemmen
di 8 jun
OR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
Eindgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
wo 9 jun
Eindgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
do 10 jun
Eindgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
Lentesafari groep 3-4
van 09:00 uur tot 10:00 uur.
vr 11 jun
Eindgesprekken
van 15:00 uur tot 18:00 uur.
24
ma 14 jun
schoolzwemmen/kijkdag
Vandaag mogen onze...lees meer
di 15 jun
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
MR vergadering
van 19:30 uur tot 20:30 uur.
zo 20 jun
Vaderdag
25
ma 21 jun
schoolzwemmen/proefzwemmen
di 22 jun
Talentklas
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
do 24 jun
Zonnebloempad groep 2-3
van 13:15 uur tot 14:15 uur.
26
ma 28 jun
schoolzwemmen/afzwemmen
di 29 jun
Talentklas (afsluiting)
van 13:00 uur tot 14:00 uur.

juli 2021

wk
dag
evenement
opmerkingen
27
ma 5 jul
schoolzwemmen/spelen
Vandaag mogen onze...lees meer
wo 7 jul
Kennismaking nieuwe leerlingen en groepen
van 13:00 uur tot 14:00 uur.
Schoolverlatersavond
van 19:00 uur tot 22:00 uur.
do 8 jul
Laatste schooldag
vr 9 jul
Studiedag
Leerlingen vrij. Personeel is...lees meer
28
ma 12 jul
Zomervakantie
di 13 jul
Zomervakantie
wo 14 jul
Zomervakantie
do 15 jul
Zomervakantie
vr 16 jul
Zomervakantie
29
ma 19 jul
Zomervakantie
di 20 jul
Zomervakantie
wo 21 jul
Zomervakantie
do 22 jul
Zomervakantie
vr 23 jul
Zomervakantie
30
ma 26 jul
Zomervakantie

Het Kompas

Anne Franklaan 20

2135 HA Hoofddorp

Nederland

Tel.: 023 - 562 92 75

E-mail: sbohetkompas@aloysiusstichting.nl